Объявление Продам универсала Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Volvo
XC60
универсал
2014
2014-05-02
241 540 км
446 кг
1 854 кг
2 300 кг
26 авг. 2024 г.
7216378
2024-08-23 14:25
2024-08-28 19:57
4,644 м × 1,891 м × 1,713 м
Кузов
Фаркоп:
181 л.с. (133 кВт)
механика
CD
Подогрев топлива:
2025-10-31
Dålig linjepassning höger tröskel, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Motorhuv skallrar, slutar om man håller lätt tryck på.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Skallrande ljud från motor vid gaspådrag, troligtvis svänghjul.
Nybesiktad
Previous owners: 3
License number: BRX413
Manufacture month: huhtikuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2947, 4375, 7498, 10036, 12633, 14877, 16966, 19615, 21237, 23105 senast 2024-05-06
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
XC60 D4 FWD
2014
Antispinn
Autobroms
Kurvljus
Rattvärme
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT