Объявление Продам универсала Volvo V90 Cross Country с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V90 Cross Country
универсал
2019
2019-04-12
226320 км
481 кг
1939 кг
2420 кг
Швеция Gothenburg
7 мая 2024 г.
7201636
2024-05-03 11:32
2024-05-07 21:02
Количество дверей:
5
4.939 м × 1.903 м × 1.506 м
190 л.с. (140 кВт)
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-03-31
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Spricka i bakljus båda sidor. Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Höger bakljus kondens. Plastlist höger tröskel sitter löst.
Dålig lukt i bilen. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Insynsskydd medföljer ej
AC ur funktion.
Previous owners: 6
License number: GBJ79C
Manufacture month: April 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3515, 7199, 10853, 14266, 16805, 19909 senast 2023-09-28
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3389 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
CO2-emission (diesel): 147 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
V90 D4 Cross Country AWD
2019
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT