Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Golf
универсал
2015
2015-06-18
123 390 км
440 кг
1 440 кг
1 880 кг
29 авг. 2024 г.
7214510
2024-08-27 18:09
2024-09-02 19:16
4,562 м × 1,799 м × 1,446 м
110 л.с. (81 кВт)
Круиз-контроль (темпомат):
2025-07-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal bucklor/dörruppslag, stenskott och lackskador. Fåtal repor. Flertal rostangrepp. Spricka i bakljus vänster och höger sida.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Varnar för lampfel. Ac fungerar men kyler dåligt. Torkarblad bak missljud.
Previous owners: 3
License number: BHA430
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 10725
Service book: Loose papers
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 121 g/km
CO2-emission (methane): 94 g/km
Tax weight: 1 440 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Deductible VAT: No
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2015
Auto hold
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car