Объявление Продам универсала Opel Astra с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Opel
Astra
универсал
2007
2007-05-24
149 470 км
490 кг
1 270 кг
1 760 кг
21 авг. 2024 г.
7215074
2024-09-02 17:26
2024-09-04 18:56
4,25 м × 1,76 м × 1,46 м
105 л.с. (77 кВт)
электро
механика
CD
PTO:
2024-10-31
голубой
ej testad
EXTERIOR:
Skada på stötfångaren fram, Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Stenskott vindruta i synfält. Lackskada tak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbeteMissljud framvagn ej lokaliserat.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat. Inredningsdetalj är trasig. Trasiga inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Bilen kan ej köras behöver på grund av motor kokar. Bilen är ej provkörd. Oljeläckage. Sliten drivrem.
Elhiss fram höger, ur funktion, Elhiss fram vänster, ur funktion, Båda elspeglar ur funktion, Servicelampa lyser. Strålkastare vänster/höger spricka.
Previous owners: 5
License number: TMN536
Manufacture month: jaanuar 2007
Service history: Service utförd vid följande mil: 993, 1781, 2735, 3763, 4914, 5551, 6609, 7768, 8645, 10165, 11303, 12280, 13060 senast 2022-03-03
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 1394 SEK
Max pull weight: 1 740 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
Tax weight: 1 270 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
Deductible VAT: No
1.6 5dr
2007
PercentIconNO deductible VAT