Объявление Продам универсала Mercedes-Benz B-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Mercedes-Benz
B-Klass
универсал
2010
2010-06-28
148 610 км
480 кг
1 470 кг
1 950 кг
21 авг. 2024 г.
7214726
2024-08-27 17:53
2024-09-01 18:14
4,273 м × 1,777 м × 1,593 м
116 л.с. (85 кВт)
механика
2025-04-30
Bromsbelägg fram, slitna. , Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor,
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Torkarmotor bak missljud, Missljud bakvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 3
License number: CZM532
Manufacture month: oktoober 2009
Service history: Service utförd vid följande mil: 2129, 6083, 7683, 8324, 9864, 10377, 10971, 11595, 12369, 13182, 14188 senast 2023-12-01
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 624 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (petrol): 175 g/km
CO2-emission (methane): 135 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
B 180 NGT BlueEfficiency
2010
Antispinn
Kurvljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car