Объявление Продам универсала KIA Optima с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/18
KIA
Optima
универсал
2018
2018-06-18
181 550 км
391 кг
1 879 кг
2 270 кг
27 авг. 2024 г.
7216579
2024-08-26 16:45
2024-08-29 19:36
4,855 м × 1,86 м × 1,465 м
68 л.с. (49.98 кВт)
бензин
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2025-10-31
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Ratten är sliten.
Previous owners: 5
License number: ORS726
Manufacture month: styczeń 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1508, 3132, 4538, 6393, 7321, 9120, 10597, 12034, 13483, 14957, 16281, 17921 senast 2024-07-24
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 870 kg
Deductible VAT: No
2.0 GDi Plug-in Hybrid SW
2018
Electric/Petrol
Autobroms
Sätesvärme bak
Antispinn
360 kamera
Aktiv parkeringshjälp
Auto hold
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
Harman Kardon Premium ljudsystem
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car