Объявление Продам универсала KIA EV6 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
KIA
EV6
универсал
2022
2021-11-04
91 280 км
364 кг
2 166 кг
2 530 кг
более 1 месяца
7213100
2024-07-23 10:21
2024-07-28 19:44
4,68 м × 1,88 м × 1,55 м
Тип привода:
полный привод
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Полный привод:
2024-11-30
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Spolarvätska, läckage.
Laddkabel saknas till denna bil.
Previous owners: 3
License number: BPA11H
Service history: Service utförd vid följande mil: 2853, 5137, 8514, senast 2024-05-10
Finish: Metallic
Textile: Läder/Alcantara
New car warranty: 2028-11-03 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2024-11-03 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 970 kg
Tax weight: 2 160 kg
2022
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car