Объявление Продам универсала BMW X5 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
BMW
X5
универсал
2018
2018-07-19
113 860 км
500 кг
2 480 кг
2 980 кг
26 авг. 2024 г.
7215284
2024-08-23 08:13
2024-08-28 20:22
4,886 м × 1,938 м × 1,762 м
113 л.с. (83 кВт)
бензин
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-06-30
черный
Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Fåtal repor, bucklor och dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Missljud från baklucka öppning/stängning.
Previous owners: 4
License number: YOR531
Manufacture month: toukokuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2763, 4243, 6505, 8490 och 9997 mil. Senast utförd 2024-02-26
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 480 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
Deductible VAT: No
xDrive40e
F15
2018
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
Sätesvärme bak
Panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car