Объявление Продам седан Alfa Romeo Giulia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Alfa Romeo
Giulia
седан
2018
2019-03-26
58 700 км
408 кг
1 697 кг
2 105 кг
более 1 месяца
7210105
2024-08-02 12:21
2024-08-07 19:44
4,643 м × 1,86 м × 1,45 м
Тип привода:
полный привод
280 л.с. (206 кВт)
электро
Объем:
2 000 см³
Колесная формула:
4x4
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
Полный привод:
2025-06-30
Bromsskivor bak rostskadade. Spår i bromsskiva fram.
EXTERIOR:
Ytrost tak. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram höger. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Vibrationer i drivlinan.
Previous owners: 5
License number: XKG766
Manufacture month: toukokuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2819, 3675, 4132, 5029 senast 2023-11-23
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1262 SEK
Max pull weight: 1 395 kg
CO2-emission (petrol): 152 g/km
Tax weight: 1 690 kg
2018
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT