Объявление Продам пикап Volkswagen Amarok с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Amarok
пикап
2020
2020-06-01
213 210 км
Количество мест:
5
656 кг
2 264 кг
2 920 кг
более 1 месяца
7210995
2024-08-05 17:16
2024-08-11 20:01
5,191 м × 1,954 м × 1,834 м
Кузов
Фаркоп:
TDI 4motion
204 л.с. (150 кВт)
Объем:
3 000 см³
CD
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-06-30
Vibrerar vid inbromsning.Något spåriga bromsskivor fram och bak.
EXTERIOR:
Ytrost motorhuv, Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekorIngrodd smuts.
Lukt från rök. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum.
Oljeläckage
Torkarblad utslitna fram. Torkarmotor fram missljud, Ratt står snett. Hjulvibrationer.
Previous owners: 2
License number: YJR19T
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4022, 8151, 12506, 16183 och 20214 mil. Senast utförd 2024-04-11
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 7616 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 231 g/km
Tax weight: 2 920 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
2020
Lastbågar
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT