Объявление Продам пассажирский микроавтобус Volkswagen Transporter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Transporter
2013
2013-06-20
157 530 км
Количество мест:
9
925 кг
2 075 кг
3 000 кг
5 сент. 2024 г.
7215751
2024-09-04 15:50
2024-09-08 18:40
5,292 м × 1,904 м × 1,97 м
140 л.с. (103 кВт)
Расход топлива:
7,5 л/100км
механика
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2025-05-31
Torkararm bak saknas. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer.
En av nycklarna är okodad, fungerar ej, Spricka vindruta utanför synfält. Check safelock varningslampa lyser
Previous owners: 4
License number: KEZ927
Manufacture month: maj 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3867, 7938, 9231, 10625, 11600, 12698, 14179, 15166 senast 2023-10-12
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 5639 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 198 g/km
Tax weight: 2 070 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: No
T5 2.0 TDI
2013
Antispinn
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT