Объявление Продам минивэн Volkswagen Touran с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volkswagen
Touran
минивэн
2011
2011-03-25
192 370 км
Количество мест:
7
638 кг
1 562 кг
2 200 кг
28 авг. 2024 г.
7216949
2024-09-04 16:58
2024-09-09 21:44
Количество дверей:
4
4,397 м × 1,794 м × 1,619 м
Кузов
Фаркоп:
140 л.с. (103 кВт)
электро
Расход топлива:
6,8 л/100км
механика
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-05-31
серый, металлик
Flertal rostangrepp. Flertal repor, lackskador och bucklor.
Några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Inredningsdetalj bak saknas. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage.
Hjulvibrationer. Mindre hjullager missljud. Isoleringsmatta på torpedvägg fastsättning lös.
Previous owners: 8
License number: AEJ112
Manufacture month: oktoober 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2905, 4525, 6078, 7668, 9186, 14732, 17006, 17534, senast 2022-01-12
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (petrol): 159 g/km
Tax weight: 1 560 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
1.4 TSI
2011
Antispinn
Avtagbar dragkrok
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT