Объявление Продам микроавтобус фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Ford
Transit
микроавтобус фургон
2018
2017-12-28
302390 км
Количество мест:
3
824 кг
2166 кг
2990 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7203846
2024-06-03 17:28
2024-06-09 20:01
5.339 м × 2.032 м × 1.979 м
Кузов
Фаркоп:
131 л.с. (96 кВт)
Подогрев топлива:
2025-03-31
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud drivknut/drivaxel vänster sida.
Backkamera visar dålig bild, Spricka vindruta utanför synfält. Spricka vindruta i synfält. Drivknutsdamask fastsättning lös VF, Parkeringssensor ur funktion
Previous owners: 5
License number: YZS761
Manufacture month: november 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 5710, 11193, 16521, 21497, 28495 senast 2023-09-20
Service book: Electronic
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 4805 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 182 g/km
Tax weight: 2 990 kg
Custom 300
2018
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
PercentIconDeductible VAT