Объявление Продам легковой фургон Renault Kangoo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Renault
Kangoo
легковой фургон
2019
2019-06-14
82 080 км
Количество мест:
3
380 кг
1 730 кг
2 110 кг
более 1 месяца
7215047
2024-08-20 15:47
2024-08-25 20:01
4,666 м × 1,829 м × 1,81 м
Кузов
Фаркоп:
91 л.с. (66.89 кВт)
Расход топлива:
5,2 л/100км
Круиз-контроль (темпомат):
2025-08-31
Reg-skylt skadad. Plastdetaljer saknas stötfångare bak, Dålig linjepassning höger framskärm, Flertal stenskott, lackskador, bucklor och repor. Flertal rostangrepp. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Sliten inredning. Inredningsdetalj är trasig.
Missljud framvagn ej lokaliserat. Missljud bakvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 1
License number: ONB53B
Manufacture month: maaliskuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 7923 senast 2024-06-28 Kamrem utförd vid (mil): 7923 Datum Kamremsbyte: 2024-06-28
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 2998 SEK
Max pull weight: 1 390 kg
CO2-emission (diesel): 136 g/km
Tax weight: 2 110 kg
1.5 dCi Maxi skåp
2019
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT