Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Transit
легковой фургон
2015
2014-11-26
119 860 км
Количество мест:
3
676 кг
1 559 кг
2 235 кг
28 авг. 2024 г.
7215502
2024-08-27 12:36
2024-08-29 20:41
4,418 м × 1,835 м × 1,861 м
Кузов
Фаркоп:
116 л.с. (85 кВт)
механика
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Подогрев топлива:
2025-03-31
черный
Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag. Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Missljud framvagnen.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Stötdämpare bak vänster oljeläckage, Stötdämpare bak höger oljeläckage, Avgassystem läckage. Ena fjärrlåsnyckeln ur funktion. Plastlocket till höger sidoblinkers saknas.
Previous owners: 1
License number: OSK522
Manufacture month: lokakuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1232, 2677, 4061, 5615, 7557, 9594, 11364. senast 2023-11-16
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 1 265 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 2 230 kg
Deductible VAT: No
Connect 1.6 TDCi
2015
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VAT