Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
XC60
кроссовер
2015
2014-11-17
147530 км
631 кг
1854 кг
2485 кг
Швеция Gothenburg
25 июн. 2024 г.
7208838
2024-06-25 09:14
2024-06-30 21:05
4.644 м × 1.891 м × 1.713 м
Кузов
Фаркоп:
181 л.с. (133 кВт)
механика
CD
Подогрев топлива:
2025-08-31
Vibrerar vid inbromsning. Broms vänster bak, anliggande. Bromsbelägg fram, slitna. , Bromsskivor fram är slitna, behöver bytasNågot spåriga bromsskivor bak.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält, Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Några rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage
AC missljud. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Ena skyltbelysningen ur funktion. Hjulvibrationer. Torkararm bak slitet och ligger ur position.
Previous owners: 3
License number: OLT374
Manufacture month: lokakuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1704, 3725, 5918, 7834, 9504, 11250, 12818, 13202, 14432 senast 2023-11-07
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 015 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
XC60 D4 FWD
2015
Lastskydd/lastnät
Kurvljus
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT