Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz GLE с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Mercedes-Benz
GLE
кроссовер
2022
2021-12-01
108480 км
484 кг
2776 кг
3260 кг
Швеция Gothenburg
10 июл. 2024 г.
7210258
2024-07-24 17:41
2024-07-29 20:11
4.954 м × 2.022 м × 1.832 м
194 л.с. (143 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Полный привод:
2024-12-31
Fåtal bucklor/dörruppslag, lackskador och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Bilen har el stolar bak.
Previous owners: 1
License number: NUE73J
Service history: Service utförd vid följande mil: 2432, 4901, 7738 och 10588. senast 2024-05-24
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Collision warranty: 2024-11-30 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1002 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 770 kg
350 de 4MATIC V167
2022
Electric/Diesel
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car