Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
Golf
хэтчбек
2014
2014-01-24
79 150 км
503 кг
1 247 кг
1 750 кг
13 сент. 2024 г.
7218345
2024-09-12 15:27
2024-09-16 21:31
4,255 м × 1,79 м × 1,437 м
122 л.с. (90 кВт)
электро
механика
Круиз-контроль (темпомат):
2025-01-31
серый
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Flertal stenskott och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.. I
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser. Koppling tar högt upp
Parkeringssensor ur funktion, Backsensor intryckt, Ratt står snett. Strålkastarglas slitna. Backkamera visar dålig bild. Fjädringen till locket på motorvärmaruttaget är trasigt. Varningslampan EPC är tänd. Start/stopp fungerar inte. Parkeringssensorerna bak är trasiga men fungerar ändå.
Previous owners: 1
License number: MKO780
Manufacture month: november 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 465, 1117, 1961, 3373, 4321, 5021, 5651, 6256, 7111, 7913, senast 2024-07-01
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 750 kg
CO2-emission (petrol): 123 g/km
CO2-emission (ethanol): 119 g/km
Tax weight: 1 240 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
färg: Silver
VII 1.4 TSI Multifuel 5dr
2014
Petrol/Ethanol
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Auto hold
Autobroms
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT