Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Golf
хэтчбек
2019
2019-06-24
86 730 км
483 кг
1 407 кг
1 890 кг
более 1 месяца
7211998
2024-08-05 10:41
2024-08-07 21:18
4,258 м × 1,799 м × 1,437 м
131 л.с. (96 кВт)
2025-07-31
Spår efter tidigare dekor. Flertal stenskott och lackskador.
Panel insida baklucka, repor. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 1
License number: CLT84U
Manufacture month: toukokuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1817, 3442, 5055, 6419 och 8051 mil. Senast utförd 2024-02-05
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 610 kg
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 400 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VII 1.5 TGI 5dr
2019
Methane
Antispinn
Assistanssystem
Autobroms
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car