Объявление Продам хэтчбек Toyota Yaris с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Toyota
Yaris
хэтчбек
2012
2012-10-31
113 150 км
370 кг
1 155 кг
1 525 кг
28 авг. 2024 г.
7217334
2024-08-28 09:55
2024-09-08 20:41
3,885 м × 1,695 м × 1,51 м
90 л.с. (66.15 кВт)
механика
2024-12-31
красный, металлик
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, Flertal repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbeteStötfångare fram och bak, dålig linjepassning.Förardörren omlackerad med dåligt utfört arbete, dammkorn i lacken samt rinningar.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vinande ljud i motorrum.Skrapljud vid gaspådrag, ej lokaliserat.
Backkamera visar dålig bild, Elhiss vänster fram missljud.Positionslampor fram båda sidor ur funktion.
Previous owners: 6
License number: JCM174
Manufacture month: august 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1586, 2622, 4146, 5096 senast 2020-12-11
Service book: Loose papers
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 975 kg
CO2-emission (diesel): 104 g/km
Tax weight: 1 150 kg
Max trailer weight: 1 050 kg
Deductible VAT: No
1.4 D-4D 90hk
2012
Antispinn
PercentIconNO deductible VAT