Объявление Продам хэтчбек Renault Zoe с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Renault
Zoe
хэтчбек
2018
2018-02-01
26 930 км
388 кг
1 578 кг
1 966 кг
13 сент. 2024 г.
7217758
2024-09-12 14:33
2024-09-16 19:21
4,085 м × 1,73 м × 1,562 м
92 л.с. (67.62 кВт)
бензин
Подогрев топлива:
2025-04-30
Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag. Fåtal stenskott och repor. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: ZCO089
Manufacture month: grudzień 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 514, 817, 1031, 1542, 1975, 2434 senast 2023-12-22
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 534 kg
Tax weight: 1 570 kg
41 kWh R90
2018
LED-strålkastare
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car