Объявление Продам хэтчбек Nissan Note с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Nissan
Note
хэтчбек
2010
2009-12-21
114 260 км
374 кг
1 206 кг
1 580 кг
более 1 месяца
7215625
2024-09-26 16:40
2024-10-01 21:51
4,1 м × 1,691 м × 1,55 м
110 л.с. (81 кВт)
электро
PTO:
2025-09-30
Fåtal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Lackbehandlad.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage. Motorolja, överfylld. Lätt gnisslande ljud i nån sekund vid gaspådrag.
Bakrutetorkare, ur funktion. Vibrationer i ratten. Nybesiktigad.
Previous owners: 2
License number: LMY732
Manufacture month: listopad 2009
Service history: Service utförd vid följande mil: 1241, 2565, 3615, 4761, 6132, 7530, 10191, 8788, 9706, 10495, 10858, 11004, 11158 senast 2023-08-10
Finish: Metallic
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 920 kg
CO2-emission (petrol): 159 g/km
Tax weight: 1 200 kg
Max trailer weight: 750 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
1.6
2010
Antispinn
PercentIconNO deductible VAT