Объявление Продам хэтчбек Mini Cooper с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Mini
Cooper
хэтчбек
2022
2021-04-20
48 020 км
270 кг
1 505 кг
1 775 кг
30 авг. 2024 г.
7216572
2024-08-29 07:50
2024-09-03 20:06
Количество дверей:
5
3,85 м × 1,727 м × 1,432 м
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2026-03-31
Fåtal lackskador, bucklor/dörruppslag och stenskott. Flertal repor.
Klädsel ytligt slitage, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt.
Previous owners: 1
License number: YDS01A
Service history: Service utförd vid följande mil: 3186, 3623 senast 2023-08-14
Service book: Loose papers
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 725 kg
Tax weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
SE
F56 LCI
2022
Autobroms
Assistanssystem
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Öppningsbart panoramatak
Antispinn
Kurvljus
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
HiFi-system Harman Kardon
Mini Connected XL
Belysningspaket
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car