Объявление Продам автофургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Mercedes-Benz
Sprinter
автофургон < 3.5т
2019
2020-04-23
128 170 км
900 кг
2 600 кг
3 500 кг
2 сент. 2024 г.
7216462
2024-08-29 10:37
2024-09-03 19:56
6,9 м × 2,18 м × 3,1 м
Кузов
Боковая дверь:
163 л.с. (120 кВт)
Расход топлива:
8,1 л/100км
механика
Гидроборт:
2025-08-31
Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Lackskada på stötfångare fram. Buckla stötfångare bak, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion.
Previous owners: 1
License number: RZG26A
Manufacture month: marraskuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 9014 och 12469. senast 2024-05-28
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 5733 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 213 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
316 CDI Volymskåp RWD
2019
Nyckellöst startsystem
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT